• Radyo ismi : Müjde Fm
 • Radyoyu dinle : Müjde Fm dinle
 • Yayin tipi :
 • Müzik türü : Yabancı radyo
 • Dinlenme sayısı : 5603 kez
 • Yayın alanı : Bölgesel
 • Yayın merkezi : İstanbul
 • dili : Tr
 • Telefon : +902164185869
 • Faks : +902164185869
 • Adres : Visne Sokak No:4 Kadikoy / İSTANBUL
 • Radyoya mail gondermek icin tiklayin
 • Müjde Fm web sayfasi
 • Bilgi :

  Müjde FM 'de degisik müzikler dinleyebilir ve güncel gelismelerden haberdar olabilirsiniz. Ingilizce, almanca ve fransizca bilenler veya lisanlarini gelistirmek isteyenler için bir çok programlar Müjde FM de bulabilirsiniz...

  Müjde Fm, 1993 yili Temmuz ayinda Türkiye’nin ilk 5. özel radyosu olarak kurulmus, 89.6 Mhz frekansindan Istanbul ve Marmara bölgesine yayin yapmaktadir. Istanbul Büyük Camlica’dan 25 KW’lik güclü verici sistemi ve en son teknolojiye sahip alt yapisiyla stüdyolari Kadiköy, Istanbul’dadir.

  2005 yili Temmuz ayinda Müjde Fm Grubu’na katilan Müjde Fm Ege’nin yayin merkezi Izmir ve Ege Bölgesi olup, lisans tipi R2 dir. U-RD lisans ve yayin iznine de sahip olan Müjde Fm Ege, logosu ile Türkiye’nin önemli Bölgesel Radyosudur.

  Yayin stüdyosu ve yazisma adresi Istanbul olan Müjde Fm Ege, Ege Bölgesi’ne yönelik yayinlarini 12 ayri noktadan, gücleri 10 KW ile ! KW arasinda degisen verici- anten sistemleriyle sürdürerek bölgenin tamamina hakim olarak, halen Ege Bölgesi’nin en büyük, en güclü Bölgesel Radyosudur.

  Müjde Fm Ege yayinalari, Istanbul stüdyolarindan Türksat 2A uydusu üzerinden; Izmir102.0, Cesme 101.3, Aydin 98.0, Kusadasi 88.0, Afyon 96.8, Mugla 104.8, Fethiye 98.0, Marmaris 102.0, Bodrum 96.2, Denizli 100.5, Kütahya 95.2, Manisa 87.8, Usak 99.2 sehir ve frekanslarindan yayin yapmaktadir.

  Radyo ve Televizyon yayinciligi alaninda en son teknolojide teknik alt yapi ve sistemlere Müjde Fm, kaliteli programlar ve müzik yayinlarinin yani sira yayin kapasitesini daha da gelistirerek 2005 yili Temmuz ayindan itibaren de izin ve lisanslari alinmis olarak U-rd Lisans ve yayin izni sahibidir.

  Müjde Fm, HotBird, Türksat 1C, 2 A, Eutelsat ve W3 uydularina yönelik olarak her türlü Radyo-Tv yayini izleme, kayit ve dogrudan yayin konusunda güclü teknik alt yapiya sahiptir. 2005 yili Aralik ayinda Müjde Fm Grubu’na katilan Müjde Fm Akdeniz’in yayin merkezi Adana ve Akdeniz Bölgesi olup lisans tipi R2 dir. Yayin stüdyosu ve yazisma adresi Istanbul olan Müjde Fm Akdeniz, yayinlarini Türksat 2A uydusu üzerinden sifreli olarak bölgedeki vericilerine ulastirmaktadir.

  Akdeniz Bölgesinin tek ve en büyük Bölgesel radyosu olan Müjde Fm Akdeniz yayinlarini; 11 ayri noktadan, gücleri 5 KW ile 1 KW arasinda degisen verici- anten sistemleriyle sürdürmektedir.

  Türkülerin yeniden ve sürekli yankılanarak yaygınlaşması Yön Fm'in en önemli kıvancı olmaktadır.

  Müjde Fm Akdeniz, Adan 98.0, Mersin 91.4, Antakya 104.5, Iskenderun 90.2, Antalya 101.5, Alanya 107.5, Kemer 88.8, Kas 87.9, Burdur 104.0, Isparta 104.0, K. Maras 105.9, sehir ve frekanslar üzerinden yayin yaparken halen Akdeniz Bölgesi’ne hakim olan en büyük, en güclü Bölgesel Radyosudur.

  Müjde Fm, internet yayin serverlarina sahiptir. Halen grup merkez binasindan 4 ayri server sistemi ile bünyesinden Radyo Tv Internet yayinciligi konusunda uzmanlasmis teknik ve alt yapiya sahiptir.

  Internet üzerinden haftanin 7 günü ve 24 saat araliksiz canli yapan Müjde Fm, yayinlarini 24 saat süreyle tüm dünyaya ulastirirken; link yayinlari dünyanin her yerinden, en cok dinlenen Türk Network Radyosudur.

  Kaynak: http://www.mujdefm.com

 

Müjde Fm :tolga
mrb ben marmara üniversitesi 1. sınıf ögrencisiyim burada yerel yayın yapan binlerce radyo kanalı var ama ben onları pek anlayamadım yada onlar beni anlayamadılar ama sanırım dogru adresi buldum sizi müjde fm'i ilk kez dinliyorum ve bence harika umarım hep böyle olur.iyi yayınlar...

Müjde Fm :cuma
süper ama ben antalyada bulamadım bı tütürlü kanalı antakyadayken diliyordum ama burada dinleyemiyorum

Müjde Fm :özgür gündoğdu
serdar abi burda misun sen :)

Müjde Fm :efram
afyonkarahisar da müjde fm çekmiyor eskiden iyi geciyordu net dinliyorduk yardımcı olursanız sevinirim...

Müjde Fm :hilal
uzun zamandır dinlyorum ilk defa yorum yapıyorum ne soyliceğimi bilmiyorum kelimelere sığdırılmayacak mukembel bi radyo

Yorum bulunamadı

Yorum ekleyin

 

 
 
 
 
 
 
 
Elookat 2010 | Seri ilanlar